Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (29.06)
вул.Тираспольська,56, Киев, Украина
Polivtulka
+380 (66) 988-82-92
Корзина
Отзывы о компании Polivtulka
Покупатель
Отлично
Розкажу історію як потрапив на даного виробника. Я являюся власником citroen c4 b7 (ehdi 2013). Виникли проблеми з підвіскою, зокрема необхідно було замінити сайлентблоки на передніх ричагах. Завчасно зробив замовлення даних деталей (НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!). Однак кантора виявилась дуже дивною і відправили товар через тиждень, а планував зробити машинку до пасхи щоб відвідати батьків. Тому в терміновому порядку знайшов виробника сайлентблоків у Києві (Полівтулка). Переговоривши з продавцем вияснилось що товар є в наявності і можна забрати самому. На щастя що товар можна забрати через 30хв по вул Щербакова де я неподалік живу. Товар отримав у відповідності до опису, продавець прокоментував порядок установки, хоча вона мені відома була. Взагалом продавця оцінюю на 5+. Сайлентблоки стали як рідні, машинка не скрипить, їздити одне задоволення. Є один маленький нюанс який хочеться уточнити у продавця це гарантія. Продавець дає рік гарантії, однак гарантійного талону я не побачив. Можливо продавець спішив і забув положити його, так як вся процедура від замовлення до отримання товару тривала 30хв. Щиро вдячний продавцю!!! По можливості хотів би ще обговорити питання по виготовленню сайлентблоків на задню балку і подушки двигуна для свого авто.
Комментарий продавца
Сергій , дякуєм за відгук ! По гарантії - у столі заказів у нас зберігається інформація по продажу усіх товарів - дата,найменування,дані клієнта. У разі виникнення проблем ми вирішим питання без проблем і з позитивним результатом.
Комментарий продавца
По сайлентам зад.балки і подушки дв. можливо вирішити питання. Звертайтесь.
Артём М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр К.
Отлично
Швидко опрацювали замовлення, на перший погляд та тактильні відчуття продукція якісна, надіюсь що прослужить довго
Комментарий продавца
Олександр, дякуєм за відгук ! У нас гарантія на рік без обмеження пробігу. Але реально наші втулки на 638/639 відкатують по 50-60тис.
Покупець
Отлично
Оперативно зв'язалися, проговорили наявність та доставку товару. Замовляв мембрану клапанної кришки рециркуляції картерних газів на Астру G. Якістю мембрани задоволений. Рекомендую продавця.
Ярослав С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все коректно ,достойно,дякую за співпрацю, рекомендую
Дякуєм, Віталій ! Будем раді допомогти в майбутньому.
Вадим
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Общительный продовец доставка быстрая качество отличное
Комментарий продавца
Вадим, спасибо ! Обращайтесь - будем рады помочь.
Покупець
Отлично
Дякую! Все оперативно, товар супер
Матвій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказывал мембрану на Vectra-C. Сработали оперативно, спасибо! Сама мембрана плотная ( старая порвалась и хлипенькая по сравнению с этой). Заменили, катаемся - все отлично. Качеством и услугами компании очень доволен. Рекомендую всем компанию Поливтулка.
Сервер А.
Отлично
Заказ сделал в субботу 23,00 на сайте,в понедельник перезвонили и уже через два часа отправили товар!Молодцы!!!Кстати это ВАГовский упор дверей, оригинал стоит где-то 240 грн за шт.,а у ребят альтернатива за 80 грн! Всем рекомендую.
Комментарий продавца
Сервер,спасибо за отзыв! Обращайтесь-будем рады помочь.
Розкажу історію як потрапив на даного виробника. Я являюся власником citroen c4 b7 (ehdi 2013). Виникли проблеми з підвіскою, зокрема необхідно було замінити сайлентблоки на передніх ричагах. Завчасно зробив замовлення даних деталей (НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!). Однак кантора виявилась дуже дивною і відправили товар через тиждень, а планував зробити машинку до пасхи щоб відвідати батьків. Тому в терміновому порядку знайшов виробника сайлентблоків у Києві (Полівтулка). Переговоривши з продавцем вияснилось що товар є в наявності і можна забрати самому. На щастя що товар можна забрати через 30хв по вул Щербакова де я неподалік живу. Товар отримав у відповідності до опису, продавець прокоментував порядок установки, хоча вона мені відома була. Взагалом продавця оцінюю на 5+. Сайлентблоки стали як рідні, машинка не скрипить, їздити одне задоволення. Є один маленький нюанс який хочеться уточнити у продавця це гарантія. Продавець дає рік гарантії, однак гарантійного талону я не побачив. Можливо продавець спішив і забув положити його, так як вся процедура від замовлення до отримання товару тривала 30хв. Щиро вдячний продавцю!!! По можливості хотів би ще обговорити питання по виготовленню сайлентблоків на задню балку і подушки двигуна для свого авто.
Сергій , дякуєм за відгук ! По гарантії - у столі заказів у нас зберігається інформація по продажу усіх товарів - дата,найменування,дані клієнта.
У разі виникнення проблем ми вирішим питання без проблем і з позитивним результатом.
По сайлентам зад.балки і подушки дв. можливо вирішити питання.
Звертайтесь.
Швидко опрацювали замовлення, на перший погляд та тактильні відчуття продукція якісна, надіюсь що прослужить довго
Олександр, дякуєм за відгук !
У нас гарантія на рік без обмеження пробігу. Але реально наші втулки на 638/639 відкатують по 50-60тис.
Оперативно зв'язалися, проговорили наявність та доставку товару. Замовляв мембрану клапанної кришки рециркуляції картерних газів на Астру G. Якістю мембрани задоволений. Рекомендую продавця.
Все коректно ,достойно,дякую за співпрацю, рекомендую
Дякуєм, Ярослав ! Раді допомогти на майбутнє.
Зв'язалися оперативно.
Ціна відповідала.
Заказ виконаний вчасно.
Претензій немає, все чудово.
Дякуєм, Віталій ! Будем раді допомогти в майбутньому.
Общительный продовец доставка быстрая качество отличное
Вадим, спасибо ! Обращайтесь - будем рады помочь.
Дякую! Все оперативно, товар супер
Заказывал мембрану на Vectra-C.
Сработали оперативно, спасибо!
Сама мембрана плотная ( старая порвалась и хлипенькая по сравнению с этой). Заменили, катаемся - все отлично.
Качеством и услугами компании очень доволен.
Рекомендую всем компанию Поливтулка.
Заказ сделал в субботу 23,00 на сайте,в понедельник перезвонили и уже через два часа отправили товар!Молодцы!!!Кстати это ВАГовский упор дверей, оригинал стоит где-то 240 грн за шт.,а у ребят альтернатива за 80 грн! Всем рекомендую.
Сервер,спасибо за отзыв! Обращайтесь-будем рады помочь.